Everywhere Crocodiles !I don't have any new clothes so i made vest. Earlier it was old, too big denim skirt. I think it looks good. I found this hat at a bus stop. And I took it. Color of this hat fits into the details of my new jacket. More about jacket in next post.


Brak nowych ubrań skłonił mnie do przerobienia starej, zbyt dużej koszuli dżinsowej na kamizelkę. Zadziałałem pod wpływem impulsu, 5 min przed wyjściem z domu. Myślę, że z biedy może być. Czapkę znalazłem samotnie wiszącą na przystanku autobusowym i pomyślałem, żeby ją przygarnąć. Jej kolor idealnie współgra z moją nową kurtką, o której więcej w następnym poście. Początkowo miałem założyć sam T-shirt w krokodyle, ale pogoda na to nie pozwoliła i wcisnąłem pod spód szarą koszulkę. Wydaje mi się, że dzięki temu outfit stał się nawet ciekawszy.

T-shirt - Versace for H&M
Shirt - H&M
Vest - DIY
Jeans - Pull & Bear
Hat - Vintage
Shoes - Dr. Martens

Enjoy! Matt

4 comments:

 1. no proszę, facet też potrafi prowadzić bloga i całkiem nieźle Ci to idzie! na pewno będę zaglądać częściej, dodaję do obserwowanych i liczę na to samo, pozdrawiam :*

  ReplyDelete
 2. Ciekawy zestaw, ale mimo wszystko zamieniłabym miejscami koszulę z t-shirtem :)

  ReplyDelete
 3. bardzo ładny zestaw :) rzadko widzę bloga, który prowadzi chłopak ! :) a u cb akurat blog jest świetny :D

  fromerly.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. masz świetny styl, taki bardzo miejski. bardzo mi się podoba, lubię chłopaków, którzy mają pojęcie o tym jak się udać. super! pozdrawiam ciepło!

  ReplyDelete