The Dog Days Are Over     Don't kid yourself. Outfit is ordinary, is't unremarkable. But for me it is something new. Fashionable for some time is a big neckline. I wasn't excited about the stretched necklines to the navel. I think that blouse with buttons after detaching few of them will be an interesting alternative.Always I try on tight pants  and think "it's not good idea!", and i buy a pair in a larger size or a different model. I was just prejudiced. When in the Second Hand found those black jeans I thought i can invest 17 PLN to try dress up slim fit jeans. So, I try, I try! There are two options:  love or hate. It is found soon.

     Nie oszukujmy się. Stylizacja zwyczajna, niczym się niewyróżniająca. Jednak dla mnie to coś nowego. Od pewnego czasu w modzie męskiej obecny jest trend na dekolt XXL. Początkowo nie ekscytowałem się porozciąganymi dekoltami do pępka. Stwierdziłem, że bluzka z guzikami po odpięciu paru z nich będzie ciekawą alternatywą, aczkolwiek nie tak wyzywającą. Drugi nowy element to spodnie. Spodnie?! Tak. Zawsze przymierzając obcisłe spodnie typu slim fit stwierdzałem, że to jednak nie to i kupowałem, albo parę w większym rozmiarze, albo zupełnie inny model. Byłem po prostu uprzedzony. Kiedy w sh znalazłem te czarne jeansy stwierdziłem, że na próbę zainwestuję 17zł. Więc, próbuję, próbuję! Są dwie opcje: albo je pokocham, albo znienawidzę. Okaże się niedługo.

sh blouse and pants . dr martens shoes .

Enjoy! Matt

8 comments:

 1. nice:d check out my blogspot:
  http://boguslava-b.blogspot.com/
  and funpage: https://www.facebook.com/pages/Boguslava-b-modapasjakreatywno%C5%9B%C4%87/314166215288981
  best wishes from EUROpoland:D

  ReplyDelete
 2. Podoba mi się:) Spodnie fajnie leżą:) Udane łupy:) Pozdrawiam i również dodaję:)

  ReplyDelete
 3. Spodnie jak najbardziej na tak:), jednak do dekoltów w męskiej garderobie się jeszcze nie przekonałam, może przyjdzie mi to z czasem:)

  ReplyDelete
 4. Jeśli chodzi o jeansy to uważam,że dokonałeś dobrego zakupu.Leżą na Tobie idealnie.Głęboki dekolt u facetów jak najbardziej,ale fajnie,że jeśli nie czujesz się w takim pewnie wybrałeś bardziej lightową jego wersję.Niektórzy ubierają się we wszystko co jest modne,choć tak na prawdę widać,że się w tym nie czują-Ty tak nie robisz i to jest fajne.Poza tym przyjemnie się Ciebie czyta.
  Ale się rozpisałam!Nie zanudzając dalej dodaję do obserwowanych i zapraszam do siebie :)
  xoxoxo

  ReplyDelete
 5. Really nice pictures! I follow your blog now, and I was wondering maybe you want to take a look on mine too. It's not a fashion blog like yours, but maybe you'll like it haha!
  xx

  http://bit.ly/JvDzdN

  ReplyDelete
 6. podoba mi się :)
  świetna bluzka

  ReplyDelete
 7. Bluzka nie robi wrażenia, ale co do spodni i butów: uważam, że są świetne! :)

  ReplyDelete
 8. swietne buty:) dziekuje za komentarz i oczywiscie dodaje do obserwowanych . Pozdrawiam xx

  ReplyDelete