Like Ragamuffin


    Zauważyłem, że coraz bardziej podoba mi się trend na osobę po niemiłym spotkaniu z rzeszą rozwścieczonych, wygłodniałych psów. Poobdzierane, może trochę niechlujne ubrania stały się moimi ulubionymi. Luźne kroje dają swobodę ruchu, a rozcięcia i wszelkiego rodzaju dziury świetnie sprawdzają się w gorące dni.

   Oprócz mojej fascynacji tym trendem do pokazania Wam tej stylizacji skłonił mnie powrót pulowera. Tak, tak, ten sweter w serek, bez rękawów noszony niegdyś przez grzecznych chłopców do doskonale wyprasowanej koszuli i krawata piekielnie ciasno związanego pod szyją powraca! Ale, jak to bywa w trochę innej formie. Teraz zamiast idealnych wykończeń linie przy ramionach mają być postrzępione, niczym zaraz po odcięciu rękawów tak jak w letniej kolekcji Nicole Farhi, a koszuli dziękujemy i nosimy bezrękawnik na gołe ciało.

   Myślę, że nie trzeba się zdawać na to co oferują nam sieciówki i samemu wyczarować sobie jakiś dziurawy ciuch. Naprawdę nie potrzeba dużych umiejętności i czasu, a satysfakcja ze zrobienia czegoś własnego i niepowtarzalnego bezcenna.

sh+diy sweather . h&m+diy shorts . vans shoes

5 comments:

 1. hmm ciekawy zestaw . Fajnie wyglądasz ;)

  ReplyDelete
 2. Uprzejmie informuję, iż nominowałam Twój blog do Versatile Blogger. Post na ten temat pod adresem http://lessismore-mika.blogspot.com/
  pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. prosty zabieg na swetrze, a totalna zmiana i fasonu oraz powiększenie gamy możliwości wykorzystania! super!

  ReplyDelete