End of SUMMER


   Co tu dużo pisać... Koniec wakacji, nowa szkoła, nowi ludzie, nowe wyzwania, nowe postanowienia. Choć pewnie i tak wyjdzie jak zawsze, czyli nic z tego nie wyjdzie ;)

   Przechodząc do stroju, to stwierdziłem, że połączenie ubrań o tych samych odcieniach, ale innych wzorach jest ciekawym rozwiązaniem. Oczywiście dobrze jest nie przekombinować, dlatego warto dwie wzorzyste rzeczy zestawić z ubraniami w neutralnych i spokojnych kolorach. Koszulka ma print, który z daleka wygląda jak maziaje bez składu i ładu, ale przypatrując się bliżej można dostrzec różne dzikie zwierzęta. Drugim kolorowym elementem, są espadryle w azteckie wzory o adekwatnych kolorach do t-shirtu. Reszta, w tym przypadku spodenki, są w piaskowym kolorze i pozwalają wielobarwnym ubraniom przebić się na pierwszy plan. W dodatkach ograniczyłem się do minimum - ciekawej wersji aviatorów.

P.S. Mam nadzieję, że pogoda pozwoli na jeszcze kilka  "lekkich" stylizacji :).

Alice photos . zara t-shirt . h&m shorts, espadrilles and sunglasses

3 comments:

 1. Hello Matt,

  I'm Valencia, the community manager of WhatIWear. I checked out your blog, and I think your style is awesome! It should be seen by more people! That's why I'd like to invite you to WhaIWear.com. With 900.000 page views a month, WhatIWear.com is the leading street style website in Asia. Plus, we're still growing, so it's perfect for rising fashionistas to have their chance to SHINE at the spotlight.

  Maybe you can post these pics as your first looks on WhatIWear? I bet our members will be rooting for you as well!

  We cannot wait to see your awesome style.
  Click www.whatiwear.com to get started.


  See you soon,
  Valencia
  Community manager

  ReplyDelete
 2. Cute shirt
  http://dallamoda.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Genialne zdjęcia! :)

  Pozdrawiam
  http://maciousek.blogspot.com/

  ReplyDelete