You Are The Hole In My Head    When I decided that my new shoes will be Vans I thought that finding them in dark blue will be not difficult in big city like Poznań. Unfortunately I was disappointed. In first shop wasn't my size, in second and third wasn't colour. But I rembered a fourth shop. I ran to this shop with hope and... Yes! Was last pair. So now shoes are mine. Must be pursuit the goal. Not only in fashion but in every sphere of life.

    Kiedy postanowiłem, że moimi kolejnymi butami będą Vansy postawiłem sobie za cel zakupienie granatowych. Nie myślałem, że będzie to wielkim wyczynem w tak wielkim mieście jakim jest Poznań. Niestety, przeliczyłem się. W pierwszym sklepie nie było mojego rozmiaru, w drugim nie znalazłem oczekiwanego koloru, w trzecim powtórka przygody ze sklepu drugiego. Załamany stwierdziłem, że jednak nie kupię tego co chciałem. Jednak w odmętach mojej słabej pamięci odnalazłem jeszcze jeden sklep z takowymi butami. Szczerze mówiąc bez żadnej nadziei poszedłem przeszukać przypomniany butik. I nadeszło zbawienie! Ostała się jedna para w zakurzonym magazynie. Nie namyślając się długo zakupiłem obrane sobie za cel obuwie. Morał taki, że należy dążyć do swojego, bo mogłem już dawno kupić Vansy w innym kolorze, ale taki zakup by mnie nie usatysfakcjonował. Więc powtarzam raz jeszcze: warto dążyć do swojego. Nie tylko w dziedzinie shopingu i mody, ale we wszystkich sferach życia.


    Is June but it is gray and cloudy. I look forward to holidays and I want remember last summer and holidays so I'm wearing strips, navy blue, gold and brown jewellery.

    Co do samej stylizacji. Niby jest czerwiec, a ostatnie dni coraz bardziej szare i zimne. Nie mogę doczekać się upragnionych, myślę, że przez wszystkich wakacji. Dlatego przypominam sobie wakacje z przeszłości. Granat, paski i w stonowanym połączeniu brązu i złota na wisiorku idealnie spełniają rolę przypominajki.

paulina photos . sh sweater and shorts . vans shoes . no name jewellery 

Enjoy! Matt

10 comments:

 1. Też tak mam, że jeśli sobie coś "wymyślę", to szukam ideału do upadłego, bez żadnych kompromisów i półśrodków - ma być tak jak chcę! :D

  Fajny look, z klimatem :)

  ReplyDelete
 2. Jest Vans jest lans ..

  ReplyDelete
 3. doooobra, przejrzałam prawie całego Twojego bloga i szczerze przyznaję - uwielbiam Cię ! :)
  gdyby każdy chłopak był tak stylowy i przy tym pełen klasy to moje życie na tym świecie byłoby milion razy przyjemniejsze, nie zmieniaj się, jest idealnie :)

  ReplyDelete
 4. Jakby każdy facet miał takie wyczucie stylu co Ty...;D.
  Marzenia;p.
  Bardzo ładnieee;p.

  ReplyDelete
 5. Uh the vibe of this blog feels so amazing 0:). I am now following. I hope you can check out my site: http://theproverbs.net and FOLLOW. Hope to hear from you soon. 0:) Thanks and God bless

  ReplyDelete
 6. dla mnie bomba! co do dążenia do celu...masz całkowitą rację:)

  ReplyDelete
 7. Piękne vansy.
  Styl masz świetny.

  ReplyDelete
 8. trzeba było kupić przez internet, jest pełno, btw mam takie same :) tylko pewnie trochę mniejsze ;)
  pozdrawiam!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie ufam internetowi :). A poza tym lubię utrudniać sobie życie, hehe

   Delete
 9. Świetnego fotografa masz,zdjęcia pefekcyjne :)

  ReplyDelete