V.R.photos Malwina . zara t-shirt, trousers, shoes . sh shirt . h&m ramonnes

   Parę dni temu dotarło do mnie, że przegapiłem pierwsze urodziny FASHMATT-a! Więc jest opóźniony o 10 dni post urodzinowy. Dokładnie 30 stycznia dodałem na bloga pierwszego posta. Myślę, że nie jest to tylko moja rocznica, ale także i Wasza bo przecież jesteście cały czas ze mną i śledzicie w mniejszym lub większym stopniu bloga. Nie ukrywam, że robiłem sobie wiele przerw od pisania, przez co wpisy nie były regularne. Zastanawiałem się też, czy jest sens dodawać zdjęcia w takiej jakości, na jaką stać mój aparat. Dlatego postaram się obiecać poprawę. Mam wrażenie, że 2013 będzie owocnym  rokiem dla rozwoju mojego blogowania, systematyczności oraz pracy nad jakością. Poza tym  życzę Wam przyjemności z czytania postów, czerpania inspiracji i chęci na więcej. Ja dokonam największych starań, żeby umilić Wam śledzenie bloga. Mam już dużo pomysłów, które mam nadzieję zrealizować w najbliższym czasie. Sobie życzę wytrwałości, samozaparcia i  nieustającej przyjemności z blogowania, ponieważ nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak cieszy czytanie Waszych komentarzy i świadomość, że jednak do kogoś trafia to co tutaj wypisuję.

30 januar I started writing FASHMATT. So 10 days ago was blog's first birthday! I want to wish you a lot of inspirations and pleasure from my blog. And I wish me more perseverance, self-denial and constant pleasure of blogging because you don't know how I enjoy reading yours comments! In 2013 I have a lot of new ideaes and I hope I will realize those fast.
 


   Może już dosyć słodzenia. ;) Co do stylizacji. Okazja wymagała eleganckiego stroju, stąd spodnie "w kant" oraz  biała koszula. Marynarkę zastąpiłem ramoneską. Dodałem, także czarny T-shirt w barokowe wzory. Lakierki zamieniłem na ćwiekowane buty, które dopadłem w Zarze przecenach. Czaiłem się na nie od dawna, ale ich cena (chyba ok 400zł) nie była wymarzoną. Za 199zł są moje i kompletnie się w nich zakochałem!

 About outfit. Occasion was very elegant so I had to be elegant too. I didn't dress jacket but ramones. On shirt I had baroque T-shirt. I bought my new shoes from Zara for only 199PLN on sale. I wanted to have this earlier, but price was too high. I fell in love with this shoes!

4 comments:

 1. Przejrzałam sobie twojego bloga jako iż jestem tu pierwszy raz. Na zdjęciach, na których masz na sobie ramoneskę i dość ostry look, przypominasz mi Quentina Tarantino ;) Nie wiem, dlaczego akurat takie skojarzenie, ale w pozytywnym jego znaczeniu ;)
  Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 2. Gratulacje ! Minął już rok, wpisy były świetne. :) Życzę wszystkiego dobrego i czekam na kolejne posty. :)

  ReplyDelete
 3. Najlepiej Ci w tym ostrym looku ;)

  ReplyDelete